środa, 15 maja 2013

I Ogólnopolski Zlot Decoupage Poznań 2013Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników techniki ozdabiania papierem 29-30 czerwca 2013 r na pierwszą edycję  Ogólnopolskiego Zlotu Decoupage w Poznaniu.  Uczestnictwo w zlocie to okazja do poznania innych miłośników decoupage, twórczych rozmów i dyskusji, wymiany doświadczeń. To również doskonała okazja do wzbogacenia swojego warsztatu. Poznania nadchodzących trendów, nowości, wypróbowania nowych mediów, preparatów czy wzorów papierów.  Udział w zlocie to również szansa na zaprezentowanie pozostałym uczestnikom swoich prac, dokonań i przemyśleń.  Z pewnością dla wielu uczestników będą to niezwykle inspirujące dwa dni spędzone w bardzo twórczej atmosferze.

W dniu Zlotu będzie obowiązywał 15% rabat na zakup produktów w sklepie stacjonarnym CraftART.

Zapraszamy Was również, wspólnie z firmą PAW - polskim liderem produkującym serwetki i dekoracje stołu, do wzięcia udziału w konkursie pod tytułem:

"Serwetka w sztuce użytkowej" 

Aby wziąć udział w konkursie należy ozodbić jeden przedmiot o wymiarach max 20x20x20 (szkatułka, taca, serwetnik, itp) w dowolnej technice. Warunkim bezwzględnym jest  zastosowanie w technice zdobniczej wybranej przez siebie serwetki zwykłej marki PAW
Ozdobiony przedmiot należy przesłać wraz z formularzem zgłoszeniowym i oświadczeniem uczestnika konkursu na adres:

                            Akademia Sztuki i Rękodzieła 
                            Malowana Kuźnia
                            ul. Piłsudskeigo 100
                            61-246 Poznań 

Prace należy nadsyłać do 25 czerwca 2013 r. Jury przyzna nagrody w trzech kategoraich wiekowych:
a) do 12 lat
b) od 12 do 18 lat
c) powyżej 18 lat.

Przesłane prace wezmą również udział w konkursie publiczności na portalu społecznościowym FACEBOOK. Praca, która zbierze największą ilość kliknięć "Lubię to" wygra i otrzyma nagrodę publiczności.

Regulamin konkursu, formularz uczestnika konkursu, oświadczenie oraz dodatkowe informacje znajdziecie w zakładce KONKURS.

Ruszajcie do pracy! Czekamy na Wasze prace! 
Do wygrania zestawy do twórczości plastycznej i hobbistycznej ufundowane przez Sponsorów konkursu! 

Prace zwycięzców zostaną ponadto opublikowane
na stronach www oraz wybranych publikacjach
i katalogach firmy PAW!

SPONSORZY: 

PARTNERZY MEDIALNI:


3 komentarze:

 1. Kurcze, zaczynam urlop ;( nie dam rady . Szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co się odwlecze to nie uciecze :). Co roku zlot będzie organizowany w ostatnim tygodniu czerwca. Zapraszamy więc za rok. Póki co można przesłać prace konkursowe do nas, do czego gorąco zachęcamy.

   Usuń
 2. Zgłosiłam swoje uczestnictwo. Czy jeszcze jakoś to trzeba potwierdzić? Przyjadę z Warszawy specjalnie na warsztaty, więc nie chciałabym pocałować klamki :-)
  Pozdrawiam
  Małgorzata Margas

  OdpowiedzUsuń